NIEZWYKŁY BLOG, ZWYKŁYCH LICEALISTÓW!


Witajcie na naszym blogu!
Każdy człowiek ma chwile, w których zastanawia się czy jest coś do czego jest stworzony.
Wielu z nas znajduje to dopiero po latach, więc co ma powiedzieć młodzież w wieku gimnazjalnym? Mając 15/16 lat muszą podjąć wybór, który może się odbić na ich przyszłości.

My – uczniowie prowadzący tego bloga, też staliśmy przed takim wyborem. Szczęśliwy traf jednak pomógł nam znaleźć szkołę, w której nie tylko nauczyciele przekazują nam najważniejszą wiedzę w kierunkach w których się kształcimy, ale jesteśmy też w placówce, w której rozwijamy swoje zainteresowania...
Zainteresowania, które w naszym przypadku (redaktorów bloga) dotyczą literatury, filmów zarówno tych najnowszych, jak i pierwszych przebojów kinowych, które w oryginale były czarno-białe i nieme.

TEN BLOG JEST INICJATYWĄ NAS – KINOMANIAKÓW I KSIĄŻKOWYCH MOLI, KTÓRZY WYCIĄGAJĄ RĘKĘ KU TOBIE!

Nie ważne... ile masz lat... do jakiej szkoły uczęszczasz... w jakim zawodzie się realizujesz... jaką religię wyznajesz... jaki masz odcień skóry... a nawet to czy znalazłeś się tu, na tym blogu chcąc przeczytać wykonane przez nas opracowanie lektury, którą akurat przerabiasz, czy to, że chcesz z nami podyskutować na temat najnowszej produkcji Marvela. - JESTEŚMY TU DLA CIEBIE, PONIEWAŻ ŁĄCZY NAS WSPÓLNA PASJA!

Tym (nie)krótkim wstępem, chcemy się z wami przywitać!

Ekipa bloga Na Marginesie

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Do czego zdolny jest ludzki umysł? || Pooglądajmy: "Split" #zostanwdomu